Aktualitātes

Brocēnu novada pašvaldības kontaktpersona sadarbībai ar nevalstiskajām organizācijām Solvita Upmane,                                                e-pasts: solvita.upmane@broceni.lv, T. 63807306.

Aicinām piedalīties tiešsaistes lekcijā “Demokrātija darbībā”

01.04.2020

Kurzemes NVO centrs aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus piedalīties tiešsaistes lekcijā “Demokrātija darbībā”, kuru vadīs lektore, PROVIDUS vadošā pētniece Līga Stafecka. Lekcija norisināsies 7. aprīlī, plkst. 10.00-12.00, izmantojot video konferenču platformu Zoom.

Nodarbībā uzzināsiet:

• Kas ir demokrātija?

• Kāda ir valsts pārvaldes loma?

• Valsts un pašvaldību sistēma – kā tā funkcionē?

• Kāda ir laba pārvaldība?

• Ko aktīvs iedzīvotājs var un ko nevar izdarīt vietējā un nacionālā līmenī?.

Pieteikšanās lekcijai līdz 6. aprīlim (ieskaitot): tiešsaistē Opens external link in new windowhttp://ejuz.lv/emokratijaarbiba, rakstot uz birojs@kurzemesnvo.lv, vai zvanot 20336896 (Līga Freiberga).

Lekcija norisināsies izmantojot Zoom platformu.

Tiešsaistes linku uz lekciju varēs saņemt piesakoties nodarbībai. Pieslēgšanās tiešsaistei sāksies 7. aprīlī no plkst. 9.30 (aicinām pieslēgties laicīgi, lai novērtu tehniskas aizķeršanās). Jautājumu gadījumā par Zoom izmantošanu sazināties ar Līgu pa tālr. 20336896, e-pasts liga@kurzemesnvo.lv.

Līga Stafecka ir PROVIDUS vadošā pētniece labas pārvaldības un pretkorupcijas jautājumos ar vairāk nekā astoņu gadu pieredzi. Pētījusi jautājumus, kas saistīti ar parlamenta darba atklātību, korupcijas riskiem pašvaldībās, politisko partiju demokrātiju, veikusi priekšvēlēšanu kampaņu uzraudzību un izstrādājusi interneta rīku vēlētāju izglītošanai.

Biedrība “Kurzemes NVO centrs” ir sabiedriskā labuma organizācija, kura jau 20 gadus darbojas ar mērķi veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību un sniegt atbalstu biedrību un nodibinājumu darbam Kurzemē. Papildu informācija par biedrību mājas lapā www.kurzemesnvo.lv.

Informāciju sagatavoja

Līga Freiberga

Biedrības „Kurzemes NVO centrs” projektu koordinatore

T. 20336896, liga@kurzemesnvo.lv