Brīvprātīgais darbs

5 SOĻI, LAI KĻŪTU PAR BRĪVPRĀTĪGO:

Pārgājienu organizators Ēvalds Kārkliņš Brocēnos: “Cilvēki meklē piedzīvojumus un emocijas.”

Pievienots: 22.10.2019

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par pārgājienu organizatoru Ēvaldu Kārkliņu Brocēnos: https://tuesi.lv/piedzivojumi-un-emocijas/ .

“Es nevaru sevi iedomāties bez āra dzīves piedzīvojumiem. Man gribas redzēt to, ko nevar ieraudzīt mājās pie televīzijas vai internetā,” stāsta pārgājienu organizators Ēvalds Kārkliņš Brocēnos.

“Man patīk nodot iegūtās zināšanas, organizējot pārgājienus citiem. Tas ir hobijs, man par to nemaksā. Es vienārši to daru un man tas patīk,” saka Ēvalds.

“Iet pārgājienos šobrīd ir stilīgi. Cilvēki meklē piedzīvojumus un emocijas – saulrietus, saullēktus, rīta salnas vai lapkriti.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu “TUESI.LV 100+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

 

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”          

info@tuesi.lv

22382139