Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē

Brocēnu pilsētas pašvaldības administrācijas mājaslapā www.broceni.lv tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā "cookies"). 

Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām. Lietojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu mājaslapas apmeklēšanās laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot mājaslapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Mājaslapā www.broceni.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

  • atcerētos jūsu norādītos ekrāna iestatījumus, piemēram, kontrastu režīmus, burtu lielumus,

  • piefiksētu, vai jums jau ir rādīts paziņojums, par to, ka www.broceni.lv mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes,

  • varētu veikt satura kvalitātes uzlabošanu un satura pielāgošanu lietotāju vajadzībām, ko apkopo un analizē mājaslapā izvietotā statistikas uzskaites programma "Google Analytics".

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.